Hizmetlerimiz

Buz Lazer Epilasyon Hizmetlerimiz

2009 yılından beri lazer epilasyon hizmeti sunan CADDE BUZ LAZER sayesinde sizde istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Her zaman dönemin en gelişmiş “Alma Lasers” markasının en son model Soprano cihazlarıyla hizmet veren işletmemiz, geniş makine parkuru sayesinde siz değerli danışanlarımıza haftanın her günü bekleme olmadan uygun seans zamanları sunabilmektedir.

Estetik görünüm ve rahatlık için çokça tercih edilen Buz Lazer epilasyon, aynı zamanda batık problemleri ve bazı tıbbi tedavilerin desteklenmesinde de (kıl kökü iltihabı, kıl dönmesi ameliyatı sonrası,.. vs.) doktor tavsiyesi ile uygulanmaktadır.

Merkezimizde istenmeyen tüyler (kıllar) için hem kadınlara hem de erkeklere tüm bölgeler (genital / özel bölgeler dahil) için hizmet verilmektedir. İşlemler dönemin sadece orijinal ve en gelişmiş Soprano modelleri ile (güncel teknoloji: Soprano Titanium) sertifikalı ve tecrübeli üst düzey uzmanlar (kadın veya erkek) tarafından yapılmaktadır.

Dilerseniz bölgelere göre hizmetlerimizin detaylarına bakalım.

Hizmetlerimiz
Buz Lazer Epilasyon Uygulaması Yapılan Bölgeler

Soprano Titanium Buz Lazer sistemiyle neredeyse tüm vücut bölgelerine epilasyon yapılabilmektedir. Kadın ve Erkek fark etmeksizin jilet, ağda, tüy dökücü krem,.. vs. gibi ürünleri kullanabildiğiniz her bölgeye kolaylıkla buz lazer epilasyon yapılabilmektedir.

Çoğunlukla tercih edilen bölgeler kadınlarda bacak, genital, koltukaltı, kol, yüz ve göbek çevresi iken erkeklerde ise sırt, göğüs, kol, koltukaltı, omuz, sakal üstü, ense ve özel bölge olarak sıralanabilir.

Erkeklerde Buz Lazer Epilasyon
Erkeklerde Buz Lazer Epilasyon

Buz lazerin konforu ve rahatlığı keşfedildiğinden beri erkekler tarafından bu uygulamaya olan talepte her geçen gün artmaktadır. Kadınlara göre daha yoğun kıl yapısına sahip olan erkekler için buz lazer ideal bir çözümdür ve genel olarak çok kısa bir sürede olumlu sonuçlar alınmaktadır. Özellikle derin yerleşimli kıl köklerinin bulunduğu sırt ve omuz bölgelerine ağrısız buz lazere olan talep üst seviyededir.

En zorlu ve hassas bölgelerde bile Buz Lazer

Soprano Titanium’un özel yüz başlığı (facial type) ile en zorlu bölgelerde bile (sakal üstü, kaş arası, burun, kulak,.. vs.) en etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu özel uç, cihazın profesyonel ekipmanlarından bir tanesidir ve erkeklere “sakal ve ense şekillendirme” dahil bir çok özel lazer epilasyon hizmetini sunmaktadır ve bu da erkeklerin buz lazere olan ilgisini günden güne arttırmaktadır.

Buz Lazerde Kaç Seansa İhtiyaç Var?

Lazer epilasyonda kaç seansa gerek olduğunu belirleyen bir çok faktör vardır. Uygulama yapılacak olan kişinin yaşı, cilt ve kıl rengi, kıl kalınlığı, yoğunluğu, derinliği ve tabii hangi bölgeye işlem yapılacağı bu hususta belirleyici noktalardır. Bazı durumlarda 6 seansta olumlu sonuçlar alınsa da genel olarak 8 seans önerilmektedir. Ek seansların gerekli olabileceği durumlarda da öncelikli olarak ilk 8 seans sonunda ne kadar yol kat edildiği gözlemlenmelidir ve sonrasında ek seanslar için uzmanlarınızın yönlendirmeleri ile hareket edilmelidir.

Yaz Aylarında Buz Lazer Epilasyon

Geleneksel (eski teknoloji) lazer epilasyon cihazlarıyla yaz aylarında ve bronz tene işlem yapılması mümkün değildir ve uygulama yapılması için en az 1 (bir) ay cilt renginin açılıp eski haline gelmesi beklenmektedir. Soprano Titanium Buz Lazer ile bronz ten dahil dört mevsim uygulama yapılabilinir ve bu özellik FDA (Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı’na bağlı Gıda ve İlaç Dairesi) onayına sahiptir. Tek dikkat edilmesi gereken unsur buz lazer epilasyon işleminden 7 gün (1 hafta) önce aktif güneşe çıkmamış olmaktır. İşlemden sonra da kişinin gene aynı şekide 1 hafta aktif güneşe çıkmaması gerekir. Bunun dışında genel olarak en az 30 faktör (tercihen 50 faktör) kaliteli bir güneş koruyucu kullanılması gerekmektedir.

Lazer epilasyonda iyi ve kalıcı sonuçların alınması için en önemli unsurlardan bir tanesi de seanslara düzenli devam edilmesidir. Dört mevsin güvenle uygulabilinen Soprano Titanium ile tedavi sekteye uğramadığından dolayı bu sisteme olan talep diğer geleneksel cihazlara göre çok daha fazladır.

Soprano Titanium Buz Lazer Epilasyon

Why Outdoor Adventure

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

What You Get

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.